Miejsce, które spełnia marzenia

Grudzień 20, 2019

„Pamiętam jak by to było wczoraj, gdy miałam łzy w oczach na pięknej plaży w Malibu w nocy – i powiedziałam TAK. Miałam tak wiele myśli w głowie przepełniających mnie szczęściem. 

Następnego dnia mój narzeczony zaskoczył mnie pewnym faktem.., rezerwacją fantastycznej lokalizacji na nasz ślub…zaledwie dziesięć miesięcy później. 

Zaraz po powrocie odwiedziłam niezliczoną ilość salonów z sukniami ślubnymi, aby znaleźć moją wymarzoną suknię…ale na tak wiele innych sposobów się zawiodłam. Doświadczenie dla mnie jako klientki było wszędzie takie samo: po prostu nudne. 

Wszystkie salony wyglądały dla mnie tak samo.

Bez wow, bez specjalnych stylów, bez atmosfery. Postanowiłem więc zaprojektować własną suknię na ślub. I od tego czasu staram się projektować tylko suknie które są inne oraz zaskakują,

ponieważ panny młode, które przyjeżdżają do nas z całej Polski, nie chcą przeciętności ani nudy, chcą być gwiazdą swojego ślubu!

Jestem naprawdę dumna z tego, że mogę zaprezentować mój nowy salon sukien ślubnych, który spełnia najwyższe standardy i stara się być jak najlepszy. To miejsce, które spełnia marzenia…”