News

pobrane
Karolina Seeger stworzyła suknię ślubną na cześć Jana Pawła II Tak jak inne projekty Karoliny Seeger, suknia “Watykan” to kolejna inspiracja z podróży po świecie. Jednym z najważniejszych elementów sukni Watykan jest specjalnie zaprojektowana, wszyta metka wypełniona wodą święconą z bazyliki św. Piotra, którą Karolina Seeger pobrała podczas podróży do Watykanu. Imponująca suknia ślubna produkowana…
News_tv-340x190

W zeszły weekend projektantka mody Karolina Seeger została zaproszona do TVN24, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w telewizji.

Tysiące ślubów zostało odwołanych w tych dniach i jasne jest, że jeśli wesela odbędą się w 2020 r., będą one wyglądały inaczej niż do tej pory.

Award_profile

Z dumą informujemy, że Salon KAROLINA SEEGER został nagrodzony „BEST BRIDAL STORE POLAND 2020” przez Bridal Awards Poland.

Polska ma wiele pięknych salonów ślubnych, więc to zaszczyt być najlepszym sposód tych wielu niesamowitych miejsc.

image00002-1024x768

Na początku tego roku KAROLINA SEEGER brała udział we Wrocławskich Targach Ślubnych w Hali Targowej która jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Setki klientek tylko jednego dnia – to było nowe doświadczenie, ponieważ zwykle mamy bardzo indywidualne spotkania z naszymi narzeczonymi. 

Fullsizerender-1-1 thumbnail

„Pamiętam jak by to było wczoraj, gdy miałam łzy w oczach na pięknej plaży w Malibu w nocy – i powiedziałam TAK. Miałam tak wiele myśli w głowie przepełniających mnie szczęściem. 

Następnego dnia mój narzeczony zaskoczył mnie pewnym faktem.., rezerwacją fantastycznej lokalizacji na nasz ślub…zaledwie dziesięć miesięcy później.