Jak wygląda wizyta w naszym salonie?

15 stycznia, 2021

Wybór sukni ślubnej stanowi nie lada wyzwanie. W dniu ślubu chcemy wyglądać wyjątkowo i tego oczekujemy od naszej kreacji – unikalności i perfekcyjnego dopasowania. Takie suknie znajdziesz w naszym wyjątkowym salonie. Przyjdź i przekonaj się sama – wizyta w Karolina Seeger Showroom to niesamowite przeżycie!

Indywidualne Spotkanie Z Projektantką

Podczas wizyty w naszym salonie, masz okazję osobiście poznać projektantkę. Już pierwsze chwile rozmowy dowiodą, że suknie od projektantki są najlepszym rozwiązaniem dla panny młodej. Możliwość sprecyzowania swoich marzeń i dokładnego opisania tej jedynej sukni będą niezwykle pomocne w wybraniu właściwego modelu.

Ciepła i rodzinna atmosfera

Wiemy, że wizyta w salonie sukien ślubnych jest stresującym wydarzeniem, dlatego zapewniamy pełną prywatność. Nasze klientki umawiane są na indywidualne terminy, dzięki czemu możesz czuć się naprawdę swobodnie. Tylko ciepła i rodzinna atmosfera, pełna wzajemnego szacunku i zrozumienia gwarantuje dokonanie właściwego wyboru sukni ślubnej.

Brak ograniczeń

Rozumiemy, że wybór idealnej sukni ślubnej wymaga wielu przymiarek. W ten sposób eliminujesz ryzyko podjęcia złej decyzji. W naszym salonie nie musisz się śpieszyć – brak ograniczeń czasowych jest w tym przypadku twoim sprzymierzeńcem. Nie musisz patrzeć nerwowo na zegarek – wiemy, że długość wizyty może ulec zmianie i dbamy o Twój komfort. Wybierz kilka modeli sukien ślubnych, nawet te najbardziej skrajne i niepasujące do twoich oczekiwań – nie wykluczamy, że rezultaty cię zaskoczą!

Osobiste doradztwo stylistyczne

Projektantka prawdę ci powie – wizyta z udziałem projektantki jest pełna bogata w rady dotyczące kroju, kolorystyki i możliwości szycia sukien. Może się okazać, że kryształy Swarovskiego i gorsety w stylu księżniczki ustąpią miejsca zwiewnym kreacjom boho. Podstawą jest ruch ciała. Nasza przestronna sala z pięknym widokiem na wrocławski rynek pozwala na kilkukrotne przejście się w sukni i sprawdzenie sposobu układania się materiału – czy nie zaburza proporcji, nie obciąża sylwetki i czy możesz przetańczyć w wybranej kreacji całą noc.

Suknie Szyte Ręczne Na Zamówienie

Posiadamy kilkanaście gotowych modeli o zróżnicowanych fasonach i wzorach, jednakże to  szycie indywidualnych projektów stanowi nasze oczko w głowie. Przyjdź do nas z własnym pomysłem, z rysunkiem lub wydrukowanym zdjęciem, a my zajmiemy się szyciem idealnej sukni ślubnej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szycie na miarę sukni ślubnej to nasz chleb powszedni. Znamy się na nowinkach modowych, ale też pamiętamy, że nie wolno zapominać o klasycznym stylu. Tak samo, jak o wysokiej jakości materiałach i dodatkach.

To, co nas wyróżnia

Ogromna ilość przymiarek może wywołać ból głowy i sprawić, że nie będziemy miały problem z wyborem właściwego modelu. Tak ważna decyzja wymaga czasu na przemyślenie, stąd zachęcamy do robienia zdjęć – pomogą one w podjęciu ostatecznego wyboru. Dobrym doradcą będą nasi najbliżsi – tylko zaufane osoby będą z nami szczere i rzetelnie doradzą nam w wyborze kreacji ślubnej. Stosujemy brak ograniczeń w ilości gości – zabierz ze sobą tyle osób, ile sprawi, że poczujesz się bezpiecznie. Wizyta w naszym salonie sukien ślubnych będzie wyjątkowym wydarzeniem. Dzięki naszym szczegółowym poradom będziesz bogatsza w wiedzę o modelach, materiałach i najnowszych wykrojach sukien ślubnych. Ale to nie wszystko – wraz z Twoimi najbliższymi uczcimy wybór sukni ślubnej lampką szampana oraz kwiatami dla wyjątkowej narzeczonej.

Chcesz poczuć się wyjątkowo w tym wielkim dniu? Umów się z nami na bezpłatną wizytę i wybierz suknię ślubną jak z bajki!

Wybór sukni ślubnej stanowi nie lada wyzwanie. W dniu ślubu chcemy wyglądać wyjątkowo i tego oczekujemy od naszej kreacji – unikalności i perfekcyjnego dopasowania. Takie suknie znajdziesz w naszym wyjątkowym salonie. Przyjdź i przekonaj się sama – wizyta w Karolina Seeger Showroom to niesamowite przeżycie!