salon sukien spełniający marzenia

20 grudnia, 2019

Nieszablonowe suknie ślubne

„Pamiętam jak by to było wczoraj, gdy miałam łzy w oczach na pięknej plaży w Malibu w nocy – i powiedziałam TAK. Miałam tak wiele myśli w głowie przepełniających mnie szczęściem. 

Następnego dnia mój narzeczony zaskoczył mnie pewnym faktem.., rezerwacją fantastycznej lokalizacji na nasz ślub…zaledwie dziesięć miesięcy później. 

Wyjątkowy salon ślubny

Zaraz po powrocie odwiedziłam niezliczoną ilość salonów z sukniami ślubnymi, aby znaleźć moją wymarzoną suknię…ale na tak wiele innych sposobów się zawiodłam. Doświadczenie dla mnie jako klientki było wszędzie takie samo: po prostu nudne. 

Wszystkie salony wyglądały dla mnie tak samo.

Bez wow, bez specjalnych stylów, bez atmosfery. Postanowiłem więc zaprojektować własną suknię na ślub. I od tego czasu staram się projektować tylko suknie które są inne oraz zaskakują,

ponieważ panny młode, które przyjeżdżają do nas z całej Polski, nie chcą przeciętności ani nudy, chcą być gwiazdą swojego ślubu!

Jestem naprawdę dumna z tego, że mogę zaprezentować mój nowy salon sukien ślubnych, który spełnia najwyższe standardy i stara się być jak najlepszy. To miejsce, które spełnia marzenia…”