Woda święcona – Światowa premiera

18 maja, 2020

Suknia ślubna z wodą święconą

KAROLINA SEEGER jest pierwszą projektantką na świecie, która zrobiła odważny krok i dołączyła wodę święconą prosto z Watykanu do sukni ślubnej. Dzięki temu wyjątkowemu projektowi KAROLINA SEEGER pokazuje ekstrawagancką suknię ślubną najwyższej klasy na arenie międzynarodowej.Światowa premiera odbędzie się 18 maja 2020 r. Na cześć 100 urodzin papieża Jana Pawła II.

Suknia w limitowanej edycji

Imponująca suknia ślubna produkowana jest w limitowanej edycji i jest wykonana z materiałów z Włoch i Nowego Jorku. Wyjątkową osobliwością jest woda święcona Watykanu, która została włączona do sukni ślubnej ze specjalnie zaprojektowaną, wszytą metką.

Panna młoda, dzięki obecności wody święconej bezpośrednio w sukience z pewnością będzie czuć się wyjątkowo.

Co więcej, słowa papieża Jana Pawła II zostały starannie wkomponowane w materiał sukni ślubnej: „Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć… Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest…”.

Suknia KAROLINY SEEGER jest wyjątkowa na skali światowej, a jej symbolika tworzy doświadczenie, które z pewnością pozostanie w pamięci panny młodej na całe życie…