News

SH_limited-Editions_01

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej z nas. Wszystko powinno być więc doskonale zaplanowane. Do szczególnie istotnych kwestii zalicza się suknia ślubna Panny Młodej. Dlatego wybór właściwej kreacji warto rozpocząć co najmniej kilka miesięcy przed ceremonią. O czym należy pamiętać, odwiedzając salon sukien ślubnych?  

Salon sukien ślubnych
Jak wygląda wizyta w naszym salonie? Wybór sukni ślubnej stanowi nie lada wyzwanie. W dniu ślubu chcemy wyglądać wyjątkowo i tego oczekujemy od naszej kreacji – unikalności i perfekcyjnego dopasowania. Takie suknie znajdziesz w naszym wyjątkowym salonie. Przyjdź i przekonaj się sama – wizyta w Karolina Seeger Showroom to niesamowite przeżycie! Indywidualne spotkanie z projektantką…
IMG_0547
Ocean Przyszłości Moda Kontra Konsumpcjonizm Do realizacji tego projektu Karolina Seeger potrzebowała aż 8 miesięcy przygotowań!  Znalezienie idealnego materiału, który będzie spełniał wymagania, proces szycia oraz planowanie kampanii to pochłaniający proces. Za to jaki efekt!  “Jesteśmy bardzo dumni z tego projektu i idei którą ze sobą niesie! Moda niestety idzie w parze z wysokim konsumpcjonizmem…
pobrane
Karolina Seeger Stworzyła Suknię Ślubną Na Cześć Jana Pawła II Suknia Watykan Tak jak inne projekty Karoliny Seeger, suknia “Watykan” to kolejna inspiracja z podróży po świecie.   Metka wypełniona wodą święconą Jednym z najważniejszych elementów sukni Watykan jest specjalnie zaprojektowana, wszyta metka wypełniona wodą święconą z bazyliki św. Piotra, którą Karolina Seeger pobrała podczas…
News_tv-340x190

W zeszły weekend projektantka mody Karolina Seeger została zaproszona do TVN24, aby podzielić się swoimi doświadczeniami w telewizji.

Tysiące ślubów zostało odwołanych w tych dniach i jasne jest, że jeśli wesela odbędą się w 2020 r., będą one wyglądały inaczej niż do tej pory.

Award_profile

Z dumą informujemy, że Salon KAROLINA SEEGER został nagrodzony „BEST BRIDAL STORE POLAND 2020” przez Bridal Awards Poland.

Polska ma wiele pięknych salonów ślubnych, więc to zaszczyt być najlepszym sposód tych wielu niesamowitych miejsc.

image00002-1024x768

Na początku tego roku KAROLINA SEEGER brała udział we Wrocławskich Targach Ślubnych w Hali Targowej która jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Setki klientek tylko jednego dnia – to było nowe doświadczenie, ponieważ zwykle mamy bardzo indywidualne spotkania z naszymi narzeczonymi. 

Fullsizerender-1-1 thumbnail

„Pamiętam jak by to było wczoraj, gdy miałam łzy w oczach na pięknej plaży w Malibu w nocy – i powiedziałam TAK. Miałam tak wiele myśli w głowie przepełniających mnie szczęściem. 

Następnego dnia mój narzeczony zaskoczył mnie pewnym faktem.., rezerwacją fantastycznej lokalizacji na nasz ślub…zaledwie dziesięć miesięcy później.